1. Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres Komunii wielkanocnej o którym przypomina trzecie przykazanie kościelne.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie odpustu ku czci św. Antoniego oraz w pomoc przy procesji eucharystycznej.   
  3. W środę 19-go czerwca o godz. 8.00, Msza św. w naszym sanktuarium dla SP w Orchówku na zakończenie roku szkolnego.
  4. W najbliższy czwartek 20-go czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 10:00 i 18:00. Nie będzie Mszy Św. w kaplicach. Po Mszy św. o godz. 10:00 wyruszymy w uroczystej procesji do czterech ołtarzy, które przygotowujemy jak co roku. Zachęcamy też, aby na ten dzień udekorować swoje domy. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich Parafian i Gości, a w sposób szczególny ministrantów i dzieci w strojach pierwszokomunijnych. Przez całą oktawę Bożego Ciała procesja eucharystyczna po nabożeństwie czerwcowym. Liczymy na obecność dzieci i dorosłych, także podczas całej oktawy.
  5. Trawa miesiąc czerwiec, miesiąc nabożeństw czerwcowych, w którym oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy każdego dnia na nabożeństwo o godz. 17:30 do naszego sanktuarium.  
  6. Na stolikach przy wyjściu z kościoła prasa katolicka, zachęcamy do czytania i pogłębiania wiedzy religijnej.
  7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom:  Polak i  Marcinek. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 22-go czerwca na godz. 8:00 rodziny: Jurek, Kapluk i Kratiuk (SENIORZY) z  ul. Nadbużańskiej.
  8. Wszystkim Czcicielom naszej Matki Bożej Pocieszenia, Parafianom i Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwość i dary serca. Na dzisiejszy dzień i nadchodzący tydzień, życzymy wielu Bożych łask i opieki Maryi, naszej Matki.
  9. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Grzegorz Straczuk. Polecajmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu i wołajmy: Wieczny odpoczynek…