1. Dzisiejszą niedzielą kończy się miesiąc czerwiec poświęcony NSPJ. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w nabożeństwach czerwcowych, oktawie Bożego Ciała czcząc Serce Jezusa i Najświętszy Sakrament.                                                                                                                                                                                                                                                           

2. W środę 3-go lipca w liturgii Kościoła obchodzimy Święto św. Tomasz Apostoła. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00.

3. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej. W 1-szy czwartek miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00, będziemy modlić się o nowe powołania. W pierwszy piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Wieczorem zaś o 17.30 nabożeństwo, a o godz. 18.00 Msza Św. W Sobiborze Wsi dodatkowa Msza Święta w piątek o godz. 16:00. 

4. W I sobotę miesiąca 6-go lipca, Msza Św. za Ojczyznę i Radio Maryja i kolejna sobota nowenny do MBP. W naszym sanktuarium kolejne nabożeństwo fatimskie. W programie: o godz. 17.30 medytacja maryjna, o 18.00 Msza Św., różaniec, procesja maryjna wokół kościoła z lampionami. Prosimy przynieść świece. Zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi do wspólnej modlitwy.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Adoracyjna, a także dzień skupienia dla narzeczonych. O godz. 10:30 konferencja, następnie adoracja i Msza Św.. Po Mszy Św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tej niedzieli zasili FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.

6. Trwają wakacje. Informujemy, że nasze sanktuarium jest otwarte codziennie od 6:30 do 19:00. Obraz Matki Bożej jest odsłonięty od godz. 7:00 do godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich na modlitwę, a także na wieżę widokową, która jest otwierana codziennie od 7.00 do 19.00. 

7. Na stolikach przy wyjściu z kościoła prasa katolicka, zachęcamy do czytania, a przez to pogłębiania swojej wiedzy o Bogu i Kościele. 

8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Kratiuk (JUNIORZY) i Kaliszuk z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 6-go lipca na godz. 8:00 dwie rodziny Stolarskich i Kunz (SENIORZY) z ul. Nadbużańskiej.

9. Dziękując za wszystkie modlitwy i ofiary oraz dobroć składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, Gościom, Dobrodziejom i Sympatykom i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz dobrego wypoczynku.