1. Dziś I niedziela miesiąca lipca, niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Konferencja o 10:30 w sali pod klasztorem. O 11:00 adoracja. Ofiary z tej niedzieli to wsparcie Funduszu Remontowego kościoła i klasztoru, za które serdecznie dziękujemy.
  2. Jutro drugi poniedziałek miesiąca, zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, na godz. 18:00. Po Mszy nabożeństwo i adoracja Eucharystyczna.
  3. W czwartek 11-go lipca, w liturgii Kościoła obchodzimy Święto Św. Benedykta, Patrona Europy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego kontynentu na Mszę Św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę w naszym sanktuarium będziemy gościć o. Krzysztofa Przybylskiego – kapucyna, który jest odpowiedzialny za misje w naszej Prowincji zakonnej. Wygłosi do nas Słowo Boże dzieląc się spostrzeżeniami z pracy misyjnej naszych Braci. Po Mszy świętej będzie zbierał ofiary do puszki na cele misyjne. Zachęcamy do wsparcia tej pięknej inicjatywy.
  5. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Pocieszenia na nowennę przed odpustem Matki Bożej Pocieszenia w każdą sobotę. O godz. 17:30 nabożeństwo, o 18:00 Msza święta.
  6. Informujemy naszych Parafian i Gości, że nasze sanktuarium jest otwarte codziennie w dni powszednie od 6:30 do 19:00. Obraz Matki Bożej jest odsłaniany na Mszy Świętej o godz. 7:00, a zasłaniany po Mszy o 18:00. Zapraszamy do kościoła na modlitwę, adorację przed oblicze naszej Matki, a także na wieżę widokową, która jest otwarta codziennie od 7.00 do 19.00.
  7. Na stolikach przy wyjściu z kościoła jest rozłożona prasa katolicka. W kasetkach na drzwiach obrazki, foldery i pocztówki naszego Sanktuarium. Zachęcamy do czytania i pogłębiania  wiedzy religijnej, także historii naszego kościoła.
  8. Diecezjalne Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach informuje o możliwości podjęcia nauki w tymże Studium. Szczegółowe informacje w gablocie przy wejściu do kościoła.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Stolarskich i Kunz (SENIORZY) z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 13-go lipca na godz. 8:00 dwie rodziny Kunz i Fornal z ul. Nadbużańskiej.
  10. Bóg zapłać za ofiary, które składacie na tacę i do skarbonek na potrzeby naszego kościoła i klasztoru, a także za wszelkie dobro na rzecz naszej zakonnej wspólnoty. Wyrażamy naszą wdzięczność pamiętając o Was w naszej codziennej modlitwie. Wszystkim pragniemy życzyć obfitości łask Bożych oraz dobrego i owocnego tygodnia.
  11. W tym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Helena Stefaniuk. Polecajmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu i wołajmy: Wieczny odpoczynek…