1. Dzisiejszej niedzieli w naszym sanktuarium Słowo Boże głosi o. Krzysztof Przybylski, odpowiedzialny za misje w naszej Prowincji zakonnej. Po Mszy Św. będzie zbierał ofiary do puszki na cele misyjne. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
  2. W poniedziałek 15-go lipca, w liturgii Kościoła obchodzimy Święto św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszę Św. o godz. 7.00 i 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę, z racji na wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy Świętej będziemy święcić pojazdy. Ofiary zbierane przy tej okazji, będą przeznaczone na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy w ramach ogólnopolskiej akcji MIVA POLSKA.
  4. Zapraszamy wszystkich czcicieli NMP na nowennę przed odpustem Matki Bożej Pocieszenia w każdą sobotę. O godz. 17:30 nabożeństwo, o 18:00 Msza święta.
  5. Na stolikach przy wyjściu z kościoła jest wyłożona prasa katolicka, zachęcamy do nabywania i czytania, a przez to pogłębiania naszej wiedzy religijnej o Bogu i Kościele.
  6. Trwają wakacje, witamy w naszej parafii wszystkich Gości. Tym, którzy rozpoczynają czas urlopu życzymy dobrego wypoczynku. Równocześnie zapraszamy do naszego sanktuarium na modlitwę przed oblicze naszej Matki oraz na wieżę widokową. Podczas wakacji kościół i wieża otwarte są codziennie, od godz. 6.30 do 19.00.
  7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom Kunz i Fornal. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 20-go lipca na godz. 8:00: Filipczuk, Głowackich i Prokurat z ul. Nadbużańskiej.        
  8. Dziękujemy Czcicielom Matki Bożej Pocieszenia, a więc Gościom i Parafianom, za ofiary na potrzeby naszego kościoła i klasztoru oraz ze wszelkie gesty wsparcia i życzliwości. Wyrażamy naszą wdzięczność za okazane dobro w naszej zakonnej modlitwie. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia, owocnej pracy i miłego wypoczynku.