1. Dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy w naszej Ojczyźnie Tydzień Wychowania, który potrwa do 22 września. W tym roku będzie on pod hasłem: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?” (J 1, 38). Zachęcamy w sposób szczególny do modlitwy w intencji Pracowników Oświaty i uczniów.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie wprowadzające w rok formacyjny Ruchu Światło-Życie, zapraszamy wszystkich chętnych młodzież i dzieci do naszej wspólnoty.
  3. Przypominamy, że dzisiejszej niedzieli o godz. 19.00 w sali pod klasztorem, będzie miała miejsce trzecia katecheza przygotowująca do sakramentu chrztu. Zapraszamy na spotkania wszystkich, którzy zamierzają ochrzcić swoje dziecko lub zostać rodzicami chrzestnymi.
  4. W sobotę 21-go września o godz. 11.00, zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w sali pod klasztorem. Obecność obowiązkowa, prowadzi o. Marek Długołęcki.
  5. W następną niedzielę tj. 22-go września, swój Jubileusz 25-lecia życia zakonnego będzie obchodził o. Marek Długołęcki. Zapraszamy Parafian i Gości na uroczystą Mszę św. o godz. 11.30 w intencji Jubilata.        
  6. Osoby, które pragną rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania w naszej parafii, a prosimy o zapisywanie się na listę do 22-go września 2019 r. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kandydat jest zobowiązany zgłosić się razem z rodzicem. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29-go września po Mszy św. o godz. 11.30. Kandydaci przychodzą razem z rodzicami.
  7. Pierwsze spotkanie organizacyjno-formacyjne  dla Rodziców i ich dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św. odbędzie się 29-go września po Mszy św. o godz. 9.00. Na Mszy św. dokonamy poświęcenia różańców. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  8. Serdeczne Bóg zapłać składamy Panu Krzysztofowi Nagadowskiemu – naszemu Dobrodziejowi, za zrobienie i zamontowanie ozdobienia metalowego na murze cmentarza parafialnego. Niech Pan wynagrodzi tę dobroć swoim obfitym błogosławieństwem.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Chomiuk, Suwalskich i Gotowiec z ul. Strażackiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 21-go września na godz. 8:00 rodziny: Bereściuk, Pastuszuk i Chorszczaruk z ul. Strażackiej.
  10. Dziękujemy naszym Parafianom za dokonanie pierwszych opłat administracyjnych w kwocie 30 zł za rok na rzecz naszego cmentarza parafialnego. Składamy serdeczne Bóg zapłać za Wasze wszystkie ofiary i dary na potrzeby naszego kościoła i klasztoru. Życzymy wszystkim opieki naszej MBP i błogosławionego tygodnia.