1. Dzisiejszej niedzieli swój Jubileusz 25-lecia życia zakonnego obchodzi o. Marek Długołęcki, nasz Współbrat. Dziękujemy Panu Bogu za dar powołania, życzymy Bożego błogosławieństwa i wierności złożonym ślubom.
  2. Dziś po Mszy św., czyli o godz. 19.00 w sali pod klasztorem, trzecia katecheza przygotowująca do sakramentu chrztu. Zapraszamy na spotkania wszystkich, którzy zamierzają ochrzcić swoje dziecko lub zostać rodzicami chrzestnymi.
  3. W środę 25-go września rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Modlitwy nowennowe będą odmawiane podczas Mszy Św. o godz.18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. W poniedziałek 23-go września, wspominamy w liturgii Kościoła św. o. Pio, kapucyna z Pietrelciny. Uroczysta Msza św. w naszym sanktuarium o godz. 18:00. W zakrystii można składać kartki z intencjami. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  5. Rodziców i Dzieci  przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na spotkanie organizacyjno-formacyjne, które odbędzie się w następną niedzielę 29-go września po Mszy św. o godz. 9.00. Na Mszy św. o. godz. 9.00 zostaną poświęcone różańce. Obecność obowiązkowa.
  6. Osoby pragnące rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania w naszej parafii, zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie, które odbędzie się w następną niedzielę 29-go września po Mszy św. o godz. 11.30. Kandydaci przychodzą razem z rodzicami. Obecność obowiązkowa.
  7. Zapraszamy osoby pełnoletnie należące do przychodni „Zdrowa Rodzina” na bezpłatne badania morfologii krwi, które zostaną wykonane w przychodni we Włodawie przy ul. Mielczarskiego 9 od 23 – 27.09.2019 r. w godz. 8.00 – 10.00.
  8. Zachęcamy do nabywania kalendarzy dla rolników, które są wyłożone na stolikach z prasą.  Koszt kalendarza: duży 27 zł, mały 7 zł. 
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Bereściuk, Pastuszuk z ul. Strażackiej. Na kolejne sprzątanie świątyni zapraszamy w sobotę 28-go września na godz. 8:00 rodziny: Bednarczuk, Piskała z ul. Strażackiej oraz Masiukiewicz z ul. Wesołej.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Pocieszenia oraz błogosławionego tygodnia.