1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych, który jak zawsze rozpocznie się o 10:30 w sali pod klasztorem. O 10:00 różaniec, o 11:00 medytacja fatimska. Taca z dzisiejszej niedzieli, to nasz dar serca na fundusz remontowy kościoła i klasztoru.
  2. Dzisiejszej niedzieli odbędzie się Piknik Rodzinny w Orchówku pod Kiszarnią, który połączony jest ze zbiórką pieniążków na leczenie i rehabilitację Patryka. Początek godz. 12.00. W programie wiele atrakcji.  Zachęcamy serdecznie do wzięcia w tej pięknej inicjatywie.
  3. W niedzielę 13-go października będziemy przeżywać wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapucyna, patrona kaplicy w Sobiborze Wsi. Uroczysta Msza św. odpustowa w kaplicy w Sobiborze o godz. 9:30, której będzie przewodniczył i wygłosi Słowo Boże ks. Mateusz Batóg. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Z tej racji nie będzie w niedzielę Mszy św. w Sobiborze Stacji.
  4. W następną niedzielę tj. 13-go października będziemy przeżywali Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Przy tej okazji po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Przypominamy, że trwa miesiąc październik, poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do naszego sanktuarium na wspólną modlitwę, codziennie o godz. 17:30. Szczególnie liczymy na obecność dzieci, młodzieży i ministrantów.
  6. Zachęcamy do nabywania kalendarzy dla rolników, które są wyłożone na stolikach z prasą.  Koszt kalendarza: duży 27 zł, mały Dożynkowy 7 zł. 
  7. Zbliża się powoli miesiąc listopad, który w Kościele jest poświęcony modlitwie za zmarłych. Z tej też racji, na ławkach zostały wyłożone kartki wypominkowe, które po czytelnym wypełnieniu składamy w kopercie na tacę lub w zakrystii. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych w naszym sanktuarium. O 17:30 różaniec i wyczytywanie imion zmarłych, a o 18:00 Msza św. w ich intencji.
  8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Baj, Horszczaruk i Gorczyńskich z ul. Wesołej. Na kolejne sprzątanie świątyni zapraszamy w sobotę 12-go października na godz. 8:00 rodziny: Dwie Rodziny Bieleckich i Jakubik z ul. Wesołej.
  9. Składamy wyrazy wdzięczności za wasze ofiary na rzecz funduszu  remontowo-budowlanego naszego kościoła i klasztoru. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki MBP oraz dobrego tygodnia.