1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana jako Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”.  Z tej racji po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Jutro drugi poniedziałek miesiąca. Zapraszamy na Mszę Św. o 18:00, a po niej adoracja eucharystyczna z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne.
  3. Rodzice małego Patryka pragną podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za dar serca przygotowanie Pikniku Rodzinnego w Orchówku pod Kiszarnią i wparcie finansowe. W intencji wszystkich darczyńców zostanie odprawiona Msza św., której termin zostanie podany w listopadzie.
  4. Trwa miesiąc październik, poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do naszego sanktuarium na wspólną modlitwę, codziennie o godz. 17:30. Szczególnie liczymy na obecność dzieci, młodzieży i ministrantów oraz tych, którzy jeszcze nie byli.
  5. Przypominamy naszym Parafianom i Gościom, że na ławkach zostały wyłożone kartki wypominkowe, które po czytelnym wypełnieniu składamy w kopercie na tacę lub w zakrystii. Przez cały miesiąc listopad będziemy modlić się za zmarłych w naszym sanktuarium. O 17:30 różaniec i wyczytywanie imion zmarłych, a o 18:00 Msza św. w ich intencji.
  6. Na stolikach przy wyjściu z kościoła jest wyłożona prasa katolicka. W kasetkach na drzwiach obrazki, foldery i pocztówki naszego kościoła. Zachęcamy do czytania i pogłębiania wiedzy religijnej o Bogu i Kościele.  
  7. Pragniemy serdecznie podziękować Parafianom i dysponentom grobów na naszym cmentarzu za wpłacanie ofiar w postaci opłaty administracyjnej, która wynosi 30 zł  za rok, zgodnie z naszym regulaminem. Prosimy o regulowanie powyższych opłat.
  8. Powoli zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych związaną z naszymi porządkami na cmentarzu. Dziękując za dotychczasową współpracę prosimy naszych Parafian o pomoc w sprzątaniu cmentarza, które odbędzie się 19.10.2019 r. od godz. 9.00.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Bieleckich i Jakubik z ul. Wesołej. Na kolejne sprzątanie świątyni zapraszamy w sobotę 19-go października na godz. 8:00 rodziny: Mackiewicz, Miazio i Kotlarek z ul. Wesołej.
  10. Dziękując za wszystkie modlitwy i ofiary oraz dobroć składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, Gościom, Dobrodziejom i Sympatykom i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz dobrego tygodnia.
  11. W tym tygodniu zmarł nasz Parafianin śp. Wiktor Żarkiewicz. Polecajmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu i wołajmy: Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…