1. Dzisiejszy Dzień Pański jest przeżywany jako niedziela misyjna pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”. Pamiętajmy w swoich modlitwach o misjonarzach. Bardzo dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tace, które są wsparciem dla misji prowadzonych przez naszą Prowincję Zakonną.
  2. We wtorek 22 października przypada wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.
  3. Zapraszamy do naszego sanktuarium na wspólną modlitwę różańcową, codziennie o godz. 17:30. Szczególnie liczymy na obecność dzieci, młodzieży i ministrantów oraz tych, którzy jeszcze w niej nie uczestniczyli.
  4. Informujemy naszych Parafian i Sympatyków naszego sanktuarium, że w dniach 4.11 – 10.12.19 r. będzie trwało malowanie wewnątrz kościoła, którego koszt wyniesie ok. 160 tys. zł. W związku z tym, kaplica na czas remontu będzie w salce duszpasterskiej pod klasztorem, w której będą odbywały się nabożeństwa i Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00, zaś w niedzielę Msze św. będą w kościele.
  5. Zapraszamy Parafian 29-go października br. do pomocy w przygotowaniu kościoła do malowania, które polegać będzie na demontażu i zabezpieczeniu tego, co nazywamy wewnętrznym wyposażeniem, a więc obrazy, kinkiety, itp.
  6. Przypominamy naszym Parafianom i Gościom, że na ławkach zostały wyłożone kartki wypominkowe. Przez listopad będziemy modlić się za zmarłych w naszym sanktuarium. O 17:30 różaniec, a o 18:00 Msza św. w ich intencji. Pamiętajmy też o tym, aby zadbać o porządek na naszym cmentarzu i na grobach naszych bliskich oraz segregacji śmieci, które wrzucamy do poszczególnych boksów.
  7. Wszystkim Parafianom i Dysponentom grobów na naszym cmentarzu parafialnym przypominamy o dokonaniu opłaty administracyjnej, która wynosi 30 zł  za rok, zgodnie z naszym regulaminem. Dziękujemy tym, którzy dokonali powyższych opłat.
  8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Mackiewicz, Miazio i Kotlarek z ul. Wesołej. Na kolejne sprzątanie świątyni zapraszamy w sobotę 26-go października na godz. 8:00 rodziny: Sosik, Reps i Karpińskich z ul. Wesołej 18, 19 i 20.
  9. Składamy wyrazy wdzięczności za ofiary na rzecz naszego kościoła i klasztoru. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom pragniemy życzyć Bożego błogosławieństwa, opieki naszej Matki Pocieszenia oraz dobrego tygodnia.