1. We czwartek  kończy się miesiąc październik, poświęcony modlitwie różańcowej. Dziękujemy tym, którzy aktywnie włączali się w tę modlitwę, szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Dzieci i Młodzieży, dziękujemy również wszystkim naszym Parafianom.
 2. Zapraszamy chętnych Parafian dnia 29-go października br. na godz. 9.00 do pomocy w przygotowaniu kościoła do malowania, które polegać będzie na demontażu i zabezpieczeniu tego, co nazywamy wewnętrznym wyposażeniem. Już teraz dziękujemy wszystkim za okazane dobro i pomoc.
 3. W piątek 1-go listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 9:00 i 18:00, zaś na cmentarzu o godz. 11:30. Po Mszy procesja żałobna, modlitwa za zmarłych i poświęcenie nagrobków. 1-go i 2-go listopada nie będzie Mszy św. w kaplicach. Pamiętajmy też o tym, aby zadbać o porządek na naszym cmentarzu i na grobach naszych bliskich oraz segregacji śmieci, które wrzucamy do poszczególnych boksów.
 4. W sobotę 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Przypominamy, że w dniach od 1 do 8 listopada, za nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny. Warunkiem jest: modlitwa za zmarłych, stan łaski uświęcającej, przyjęta Komunia Św., modlitwa według intencji Ojca Świętego, wyznanie wiary i wykluczenia wszelkiego przywiązania do grzechu nawet powszedniego.
 5. Od soboty 2-go listopada w naszym sanktuarium rozpoczynamy wypominkową modlitwę za zmarłych. Zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 17:30 i odczytywanie imion zmarłych,              a o 18:00 na Mszę św. w ich intencji. Na ławkach są jeszcze kartki, które czytelnie wypełnione można złożyć w zakrystii lub na tace.
 6. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy w te dni na Mszę św. o godz. 18:00. W piątek od godz. 8.30 odwiedzimy chorych z Komunią Świętą. W I sobotę kolejna Msza Święta w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Informujemy, że od następnej niedzieli czyli 3-go listopada, będzie nowa księga intencji mszalnych na 2020 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji i rezerwacji Mszy św. w przyszłym tygodniu.
 8. Informujemy naszych Parafian i Sympatyków naszego sanktuarium, że od 4–go listopada przez ponad miesiąc będzie trwało malowanie wewnątrz kościoła. W związku z tym, kaplica na czas remontu będzie w salce duszpasterskiej pod klasztorem, w której będą odbywały się nabożeństwa i Msze św. w dni powszednie i niedziele.
 9. Przyszła niedziela to Niedziela Adoracyjna. O godz. 10:30 konferencja dla narzeczonych w ramach DNIA SKUPIENIA. O godz. 11.00 adoracja eucharystyczna, a o 11.30 Msza św. Po Mszy św. o godz. 11.30 dla członków Kółek Różańcowych zmiana tajemnic, zapraszamy również członków z dziecięcych Kółek Różańcowych. Taca z tej niedzieli zasili FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.
 10. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Sosik, Reps i   Karpińskich z ul. Wesołej. Na kolejne sprzątanie świątyni zapraszamy w czwartek 31-go października na godz. 19:00 rodziny: Łagoda, i Oniszczuk z ul. Wesołej i Kisiel z ul. Wrzosowej.
 11. Wszystkim, którzy wspierają nasze sanktuarium i klasztor swoją modlitwą, pomocą, życzliwością i ofiarą składamy wielkie Bóg zapłać i zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was. Życzymy Wam obfitości łaski Bożej i błogosławionego tygodnia.
 12. W tym tygodniu do domu Ojca odeszli śp. Maria Kratiuk i Zenon Jakubiuk. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…