1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 10:30 konferencja dla narzeczonych w ramach dnia skupienia. Składamy serdeczne Bóg zapłać za Wasze ofiary na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU, a szczególnie za te datki, które wpływają na malowanie wnętrza naszego sanktuarium.
  2. Serdecznie dziękujemy naszym Parafianom, którzy wzięli udział w przygotowaniu kościoła do malowania. Niech za okazane dobro i życzliwość Bóg hojnie Wam wynagrodzi, a Matka Pocieszenia niech wyprasza potrzebne łaski.
  3. Przypominamy, że od 2-go listopada rozpoczęliśmy w naszym sanktuarium modlitwę wypominkową za zmarłych. Zapraszamy o godz. 17:30 na wspólny różaniec, a o 18:00 na Mszę św. w ich intencji. Na ławkach są jeszcze kartki, które czytelnie wypełnione można złożyć w zakrystii lub na tace.
  4. Przypominamy, że w dniach od 1 do 8 listopada, za nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny. Warunkami są: stan łaski uświęcającej, wykluczenie wszelkiego przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie w tym dniu Komunii Św., odmówić modlitwę :Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz modlitwę w intencji Ojca Świętego.
  5. Informujemy, że od jutra tj. 4–go listopada rozpoczynamy malowanie wewnątrz kościoła. W związku z tym, kaplica na czas remontu będzie w salce duszpasterskiej pod klasztorem, w której będą odbywały się nabożeństwa i Msze św. w dni powszednie i niedziele. Prosimy o modlitwę w intencji podejmowanych remontów. Wejście od strony podwórka klasztornego.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy modlić się o liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
  7. Informujemy, że jest  już nowa księga intencji mszalnych na 2020 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji i rezerwacji Mszy św. na przyszły rok.
  8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Łagoda, i Oniszczuk z ul. Wesołej i Kisiel z ul. Wrzosowej. Na kolejne sprzątanie kaplicy w salce pod klasztorem zapraszamy w sobotę 9-go listopada na godz. 8:00 rodziny: Dolińskich, Dujniczuk i Kapluk z ul. Nowej 5,8,9.
  9. Czcicielom Matki Bożej Pocieszenia, a więc Parafianom i Gościom dziękujemy za życzliwość, ofiary na potrzeby kościoła i klasztoru. Wszystkim życzymy Bożej łaski i obfitości Darów Ducha Świętego.