1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana jako XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tematem tegorocznego Dnia Solidarności jest Sudan Południowy – Przemilczane cierpienie! Z tej też racji w dniu dzisiejszym będą zbierane do puszek ofiary na wyżej wymieniony cel.
  2. W poniedziałek 11-go listopada przypada Święto Niepodległości. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Jest to szczególny dzień pamięci i modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Pamiętajmy również, aby w tym dniu wywiesić flagę narodową.
  3. Z racji na drugi poniedziałek miesiąca, jutro w sanktuarium o godz. 18:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy adoracja eucharystyczna. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych, którzy potrzebują uzdrowienia duchowego i fizycznego.
  4. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orchówku serdecznie zaprasza na akademię z okazji Narodowego Święta Niepodległości połączoną ze wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych w wykonaniu uczniów, która odbędzie się 12 listopada (wtorek) godz. 11.45 w sali gimnastycznej.
  5. W środę 13-go listopada na godz. 17.00 zapraszamy dzieci do kina, a następnie na wspólne spotkanie, które uczęszczały na nabożeństwa różańcowe w naszej parafii. Prosimy zainteresowanych rodziców o kontakt z p. Katechetką.
  6. Przypominamy, że w naszym sanktuarium trwa modlitwa wypominkowa za zmarłych. O godz. 17:30 na różaniec, a o 18:00 na Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Przypominamy, że w naszym sanktuarium trwają prace remontowo-budowlane. Za nami pierwszy tydzień prac w postaci przygotowania kościoła do malowania i mycia ścian oraz sufitu. Prosimy o modlitwę w intencji podejmowanych działań remontowych.  
  8. Informujemy, że jest już nowa księga intencji mszalnych na 2020 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji i rezerwacji Mszy św. na przyszły rok.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Dolińskich,  Dujniczuk i Kapluk z ul. Nowej. Na kolejne sprzątanie kaplicy w salce pod klasztorem zapraszamy w sobotę 9-go listopada na godz. 8:00 rodziny: Masiukiewicz, Kudytyn i Staśkiewicz z ul. Nowej.
  10. Wszystkim, którzy wspierają nasze sanktuarium i klasztor swoją modlitwą, pomocą, życzliwością i ofiarą składamy wielkie Bóg zapłać. Dziękujemy za ofiary na malowanie wewnątrz kościoła, które przynosicie osobiście bądź wpłacacie na nasze konto. Życzymy Wam obfitości łaski Bożej i błogosławionego tygodnia.