1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana jako Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji w dniu dzisiejszym ofiary na tacę są zbierane na potrzeby Siedleckiej Caritas.
  2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek bł. Karolinę Kózkównę, w  czwartek Ofiarowanie NMP, a w piątek św. Cecylię – patronkę chórów kościelnych i organistów. Z tej okazji już dziś składamy naszym Paniom Organistkom gorące życzenia i dziękujemy za ich posługę.
  3. Wzorem lat ubiegłych włączamy się w inicjatywę Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Z tej też racji, jak co roku, rozprowadzane są świece na stół wigilijny. Można już nabywać. Cena w zależności od wielkości: 7, 13, 20 zł za sztukę. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
  4. Następna niedziela to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego, Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie będzie miało miejsce (miało miejsce) wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i odczytanie aktu poświęcenia. Każdy, kto dziś odmówi publicznie Akt Poświęcenia Sercu Pana Jezusa może uzyskać odpust zupełny.
  5. Informujemy naszych Parafian, że roznoszenie opłatków rozpoczniemy w sobotę 30 listopada. Harmonogram roznoszenia opłatków i kalendarzy, ukaże się w następną niedzielę na naszej stronie internetowej i facebookowej, oraz w formie papierowej zostanie zamieszczony na tablicy ogłoszeń.
  6. Zapraszamy do naszego sanktuarium na modlitwę wypominkową za zmarłych. O godz. 17:30 na różaniec, a o 18:00 na Msza św.
  7. Informujemy, że jest już nowa księga intencji mszalnych na 2020 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji i rezerwacji Mszy św. na przyszły rok.
  8. Przypominamy, że w naszym sanktuarium trwają prace remontowo-budowlane. Za nami drugi tydzień prac: zakończono mycie kościoła i rozpoczęto malowanie ścian. Prosimy Was o modlitwę w intencji podjętych działań związanych z malowaniem kościoła.  
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Masiukiewicz, Staśkiewicz z ul. Nowej. Na kolejne sprzątanie kaplicy w salce pod klasztorem zapraszamy w sobotę 23-go listopada na godz. 8:00 rodziny: Puchacz i Wołczuk z ul. Nowej 32 i 65.
  10. Wielkie Bóg zapłać mówimy Wszystkim, którzy wspierają nas różnymi darami: modlitwą, przekazywanymi ofiarami, życzliwością, zrozumieniem i wszelką pomocą. Niech Bóg hojnie Was wynagrodzi za okazane dobro. My ze swej strony obiecujemy modlitwę w Waszej intencji.