1. Dziś 1-sza Niedziela Adwentu. Rozpoczynamy szczególny czas przygotowania i oczekiwania na Boże Narodzenie. Patronką adwentowego czuwania jest Maryja. Zapraszamy codziennie do naszego sanktuarium w dni powszednie na Godzinki o NPNMP o godz. 6:35 i na Mszę św. roratnią o godz. 7:00. W sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież.
 2. Dzisiejsza niedziela, to także niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. O 10:30 w sali pod klasztorem konferencja, potem medytacja i Msza św. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tej niedzieli, to tradycyjnie nasz dar serca na FUNDUSZ REMONTOWY KLASZTORU I KOŚCIOŁA.
 3. Po Mszy św. można jeszcze nabyć świece CARITAS na stół wigilijny, które są wyłożone na korytarzu przy wyjściu z kaplicy. Cena świecy w zależności od wielkości: 7, 13, 20 zł za sztukę.
 4. Od wczoraj trwa roznoszenie opłatków i kalendarzy po domach naszych parafian. W związku z powyższym harmonogram jest umieszczony na naszej stronie internetowej, a także na tablicy ogłoszeń. Przypominamy, że w dni powszednie chodzimy od godz. 15:00, a w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o pozamykanie psów i oczekiwanie na Braci. Mieszkańców Dubnika, Garbarni i Glinek prosimy o osobiste nabycie opłatków i kalendarzy w zakrystii lub w kancelarii. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary złożone przy tej okazji na potrzeby remontu kościoła i klasztoru.
 5. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Zapraszamy w czwartek na nabożeństwo o 17:30 i Mszę św. o godz. 18:00 w intencji powołań. W piątek również o 17.30 i Msza św. o godz. 18:00, podczas której będziemy wynagradzać NSPJ za nasze grzechy i całego świata. Odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 8.00. O 16.00 Msza Święta w Sobiborze Wsi. W I sobotę miesiąca o godz. 17.30 nabożeństwo, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Radia Maryja.
 6. W następną niedzielę 8 grudnia będziemy przeżywać Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i imieniny o. Andrzeja Dejera. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Solenizanta 7 grudnia, na godz. 18:00 oraz prosimy o modlitwę w Jego intencji.
 7. Za tydzień – niedziela AD GENTES, dzień jedności z Kościołem na Wschodzie. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na pomoc dla katolików żyjących za wschodnią granicą.
 8. W naszym sanktuarium trwa remont. W ostatnim tygodniu zakończono malowanie kościoła. W następnym tygodniu zostaną pomalowane dwie zakrystie oraz wycyklinowana i pomalowana podłoga na kościele i chórze organowym. Zostaną także zamontowane odrestaurowane żyrandole i kinkiety. Prosimy naszych Parafian o pomoc od poniedziałku do piątku, prace będziemy rozpoczynać od godz. 8.30. Zapraszamy Panie do sprzątania kościoła oraz mycia ołtarzy, mężczyzn do pomocy przy montażu elektryki, stolarki i założenia nagłośnienia.
 9. W naszej parafii rekolekcje adwentowe, z racji na remont, zostały przesunięte na 3 Niedzielę Adwentu, a więc rozpoczną się 15 grudnia. W tym roku będą nauki stanowe dla mężczyzn i kobiet. Program rekolekcji zostanie umieszczony w następną niedzielę w gablocie i na naszej stronie internetowej oraz facebookowej. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
 10. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Horszczaruk, Dujniczuk i Baj z ul. Szkolnej. Na kolejne sprzątanie naszej kaplicy zapraszamy w sobotę 9-go grudnia na godz. 8:00 rodziny: Dujniczuk, Sidoruk, Szczęch z ul. Szkolnej. 
 11. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU. Życzymy wszystkim, aby Maryja przewodniczka adwentowego oczekiwania na przyjście Pana, wypraszała u Boga błogosławieństwo i potrzebne łaski do owocnego przeżywania okresu adwentu.
 12. W tym tygodniu odszedł do Pana śp. Stefan Parchoniuk. Polecajmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…