1. Dzisiejsza niedziela to również Niedziela Adoracyjna. O godz. 10:30 konferencja dla narzeczonych w ramach DNIA SKUPIENIA. Następnie  tradycyjnie już adoracja eucharystyczna i rozważanie maryjne. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Jutro 6-go stycznia będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Na pierwszej Mszy św. odbędzie się poświęcenie kredy i kadzidła w celu oznaczenia drzwi swego domu dając przez to wyraz naszej chrześcijańskiej tożsamości. Taca z dnia jutrzejszego zostanie przeznaczona na misje prowadzone przez naszą Zakonną Prowincję. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego.
  3. Sołectwo wsi Orchówek organizuje dla dzieci zamieszkałych w Orchówku zabawę choinkową z Mikołajem, która odbędzie się 18 stycznia 2020 r. (sobota) w świetlicy wiejskiej. Początek o godz. 15.00. Szczegóły na tablicach ogłoszeń. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  4. Sołtys sołectwa Orchówek, p. Dariusz Makarewicz w 2020 r. będzie dyżurował w świetlicy wiejskiej w każdy czwartek od godz. 16.30 do 17.30 oprócz świąt.
  5. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Okońskich i Bisko z ul. Szkolnej.Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 11-go stycznia na godz. 8:00 rodziny: Lejnert, Czoboda i Czoboda  z ul. Szkolnej 28, 32 i 51.
  6. Od 27 grudnia trwa doroczna WIZYTA DUSZPASTERSKA w naszej parafii. Program całej kolędy jest zamieszczony na naszej stronie internetowej, facebookowej i w gablocie przed kościołem. W tym tygodniu odwiedzimy Rodziny zamieszkałe: – WTOREK – 07. 01. – od godz. 15:00: Orchówek, ul. O. Tomasza, ul. Kochanowskiego. ŚRODA 08.01. – kolęda dodatkowa od godz. 15.00. Przypominamy, że wizyta duszpasterska to spotkanie kapłana z całą Rodziną, modlitwa o błogosławieństwo Boże dla Domowników, poświęcenie mieszkania i rozmowa na temat naszej wiary. Gdyby kogoś nie było podczas kolędy w wyznaczonym terminie, odwiedzimy go w dniu tzw. kolędy dodatkowej, tj. w środę 8-go stycznia lub w innym dogodnym czasie. Wystarczy zgłosić osobiście lub telefonicznie chęć takiego spotkania. Już teraz dziękujemy za pomoc w kolędowaniu, za wspólną modlitwę, za rozmowę, za życzliwe przyjęcie nas i za ofiary, które w tym roku chcemy przeznaczyć na zrobienie nowych konfesjonałów tzw. zamykanych. Koszt jednego to 25 tyś. zł. 
  7. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby FUNDUSZU REMONTOWO BUDOWLANEGO ORAZ sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca oraz modlitwą, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia.