1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z Tradycją w Kościele przedłużamy śpiewanie kolęd do 2-go lutego, do tego też czasu możemy pozostawić nasze świąteczne dekoracje.

2. Dziś w kościele na Poczekajce w Lublinie, o godz. 13.00, br. Piotr Zacharski, który odprawiał w naszym klasztorze swoje rekolekcje złoży profesję wieczystą. Polecajmy go w naszych modlitwach, by wytrwał w tym, co będzie ślubować (ślubował) Bogu.

3. Jutro drugi poniedziałek miesiąca, zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18:00.

4. W środę 8-go stycznia zakończyliśmy kolędę. Dziękujemy za wszystkie owocne spotkania, życzliwe przyjęcie nas w waszych domach, dobre słowa i ofiary materialne. Gdyby ktoś jeszcze chciał przyjąć kapłana z kolędą, to prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty. Podsumowania kolędy o. Proboszcz dokona w następną niedzielę tj. 19-go stycznia.

5. Sołectwo wsi Orchówek organizuje dla dzieci zamieszkałych w Orchówku zabawę choinkową z Mikołajem, która odbędzie się 18 stycznia 2020 r. (sobota) w świetlicy wiejskiej. Początek o godz. 15.00. Szczegóły na tablicach ogłoszeń. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

6. W związku z przybyciem do naszej wspólnoty klasztornej jeszcze jednego Brata, o. Bogdana F. – kapłana, jest możliwość zamawiania intencji mszalnych, także Mszy św. gregoriańskiej. Zapraszamy do rezerwowania intencji mszalnych.

7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Lejnert, Czoboda i Czoboda z ul. Szkolnej.Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 18-go stycznia na godz. 8:00 rodziny: Kazimiruk, Jurek i Pacek z ul. Szkolnej.

8. Dziękujemy wszystkim Czcicielom M. B. Pocieszenia, Parafianom, Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom za wasze ofiary na potrzeby naszego kościoła sanktuaryjnego i klasztoru. Niech Pan Wam hojnie błogosławi za okazane dobro.

9. W tym tygodniu zmarł na terenie naszej parafii śp. Jan Krzowski. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu i wołajmy: Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…