1. Dziś w naszej parafii przeżywamy doroczną uroczystość odpustową ku czci św. Jana Jałmużnika. Z tej okazji witamy bardzo serdecznie naszego kaznodzieję odpustowego ks. Tadeusza Olędzkiego i bardzo dziękujemy za podjęty trud głoszenia Słowa Bożego.
  2. Informujemy naszych Parafian, że 24-go stycznia (piątek) grupa ministrantów w liczbie 15 wraz ze swoim opiekunem o. Markiem Długołęckim, wróciła z obozu ministranckiego. Dziękujemy za modlitwę w ich intencji.  
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać I sobotę miesiąca. Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 17:30, a o 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy Parafian i wszystkich, którym zależy na losach naszej Ojczyzny.
  4. W niedzielę 2 lutego obchodzimy w Kościele Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy Świętej. Taca z tego dnia, jak co roku będzie przeznaczona jako nasze wsparcie sióstr z zakonów klauzurowych.
  5. Za tydzień I niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych. Po Mszy Świętej o 9:00 adoracja eucharystyczna i różaniec. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Zaś po Mszy Św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Kolekta na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru będzie wyjątkowo zbierana podczas II niedzieli miesiąca.
  6. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Szewc, Dujniczuk i Borodijuk z ul. Szkolnej. Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 1-go lutego na godz. 8:00 rodziny: Cenkała i Jaromin z ul. Szkolnej.
  7. Dziękujemy Wszystkim Parafianom, Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom za wszelkie ofiary, dary materialne, życzliwość i modlitwę. Życzymy Wam Bożego błogosławieństwa i dobrej niedzieli.