1. Dziś w Kościele obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. To także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w naszych modlitwach w sposób szczególny o osobach poświęconych Bogu przez profesję rad ewangelicznych.
  2. Dzisiaj także niedziela adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 na konferencję i Mszę św. o 11.30. Zaś po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Kolekta na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru będzie wyjątkowo zbierana podczas II niedzieli miesiąca.
  3. We środę 5-go lutego w liturgii wspominamy św. Agatę. Zapraszamy na Mszę św. podczas której będziemy święcić sól i chleb, które będą nas chronić od pożarów i innych nieszczęść.
  4. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej. Pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy w czwartek na nabożeństwo o 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00 podczas których będziemy modlić się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Nabożeństwo zaś o 17.30, a o 18.00 Msza św. wynagradzająca. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  5. Zapraszam na spotkanie duszpasterskie wszystkich członków Rady Parafialnej, które odbędzie się w 21-go lutego tj. piątek o godz. 19.00 w salce pod klasztorem.
  6. W następną niedzielę, para małżeńska z Ruchu Światło-Życie, podzieli się z nami swoim świadectwem bycia we wspólnocie kręgu Domowego Kościoła. Prosimy o modlitewne wsparcie tej inicjatywy.
  7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Cenkała i Jaromin z ul. Szkolnej.Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 8-go lutego na godz. 8:00 rodziny: Straczuk, Mackiewicz i Dąbrowskich z ul. Leśnej.
  8. Dziękujemy Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom za wszelkie ofiary, dary materialne, życzliwość i modlitwę. Opiece Matki Bożej Pocieszenia polecamy Was wszystkich i życzymy wielu Bożych łask oraz błogosławionej niedzieli.