1. Dzisiejszej niedzieli para małżeńska z Ruchu Światło-Życie, przybliży nam temat formacji małżeńskiej w kręgu Domowego Kościoła. Już teraz pragniemy im podziękować za przyjazd i świadectwo chrześcijańskiego życia. Dziś także zbierana jest kolekta na Fundusz Remontowy naszego kościoła i klasztoru za którą składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Pragniemy poinformować naszych parafian, że nastąpiła zmiana personalna w naszej wspólnocie klasztornej. Decyzją o. Prowincjała o. Andrzej D. został przeniesiony do klasztoru w Warszawie. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro o. Andrzejowi, za posługę w naszej parafii i wspólnocie zakonnej. Życzymy Mu wielu łask Bożych i opieki naszej MBP.
  3. We wtorek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie chorych na Msze Świętą o godz. 18.00, podczas której będziemy udzielać sakramentu Namaszczenia Chorych.
  4. W następną niedzielę 16-go lutego o godz. 16.00 w salce pod klasztorem odbędzie się spotkanie małżonków z naszej parafii z parą będącą we wspólnocie Domowego Kościoła, która przybliży nam szczegóły uczestnictwa w kręgu rodzin. Chętnych serdecznie zapraszamy.
  5. W kolejną niedzielę 16-go lutego br., decyzją bpa Kazimierza Gurdy, zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek dla chłopca z miejscowości Przegaliny Duże posiadającego bardzo rzadką chorobę. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
  6. Zapraszamy na spotkanie duszpasterskie wszystkich członków Rady Parafialnej, które odbędzie się w 21-go lutego tj. piątek o godz. 19.00 w salce pod klasztorem.
  7. Informujemy, że w czwartek wieczorem na naszym cmentarzu została zdewastowana brama wjazdowa i część ogrodzenia, które w ostatnim czasie zostało zamontowane jako nowe. Prosimy o modlitwę w intencji tych osób, które wyrządziły szkody na miejscu spoczynku naszych zmarłych.
  8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Straczuk, Mackiewicz i Dąbrowskich z ul. Leśnej.Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 15-go lutego na godz. 8:00 rodziny: Samojluk, Koszeluk i Baran z ul. Leśnej .
  9. Dziękujemy Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom za ofiary, duchowe i materialne, za życzliwość i dobroć. Opiece Matki Bożej Pocieszenia polecamy Was wszystkich i życzymy wielu Bożych łask oraz pięknego Dnia Pańskiego.