INTENCJE MSZALNE  19.02-18.03.2018

 

 

WTOREK – 19.02

7:00

O uwolnienie od złego ducha, zdrowie duszy i ciała, błog. B. dla rodziny przez wst. św. Michała Arch. i św. o. Pio.

18:00

1. +Halina Bogusz (greg. 19.).

2. +Małgorzata Faculak.

3. +Maria Orzechowska.

b.g.

+Andrzej Trębicki (greg. 24).

 

 

ŚRODA – 20.02

7:00

+Andrzej Trębicki (greg. 25).

18:00

1. +Za dusze w czyśćcu cierpiące, najbardziej zapomniane.

2. O bł. B. i zdrowie dla Jolanty Świętek.

3.O nawrócenie, uzdrowienie na duszy i ciele oraz kochających mężów dla Marii i Weroniki.

b.g.

+Halina Bogusz (greg. 20.).

 

 

CZWARTEK – 21.02

7:00

+Andrzej Trębicki (greg. 26).

18:00

1. +Jadwiga Wójcik.

2. +Za dusze w czyśćcu cierpiące, najbardziej zapomniane.

b.g.

+Halina Bogusz (greg. 21.).

 

PIĄTEK – 22.02

7:00

+Andrzej Trębicki (greg. 27).

18:00

1. +Stefan Suproniuk (10 r. śm.).

2. +Marian Chomiuk (30 dzień po śm.).

b.g.

+Halina Bogusz (greg. 22).

 

 

SOBOTA – 23.02

7:00

+Andrzej Trębicki (greg. 28).

18:00

1. O pogłębienie relacji w małżeństwie.

2. +Antonina, Stanisław, Władysław Jurek.

3. Dziękczynna do MBP za uratowanie życia.

4. O bł. B., dary Ducha Św., potrzebne łaski da Darii w 18 r. ur.

b.g.

+Halina Bogusz (greg. 23).

 

 

NIEDZIELA – 24.02

9:00

1. +Stanisława(k) Zadroga i Józef.

2. +Halina Bogusz (greg. 24).

11:30

1. +Bogusława(k), Józef i zm. z rodz.

2. +Andrzej Trębicki (greg. 29).

18:00

O B. błog., opiekę MB i zdrowie duszy i ciała dla Dariusza.

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 25.02

7:00

+Andrzej Trębicki (greg. 30).

b.g.

+Halina Bogusz (greg. 25).

18:00

1. +Alina Lisiecka (14 r. śm.) i zm. rodzice z obu stron.

2. +Marian Chomiuk (od rodzin Antoniego i Stanisława Czobodów).

3. +za dusze w czyśćcu cierpiące i dzieci zagrożone aborcją.

 

WTOREK – 26.02

7:00

1. Do MBP o uwolnienie od złego ducha i błog. B. dla Marcina

2. +Halina Bogusz (greg. 26).

18:00

1. O nawrócenie, uzdrowienie na duszy i ciele oraz kochających mężów dla Marii i Weroniki.

2. O uzdrowienie Ilony Kubickiej i potrzebne łaski za wst. MBP i św. Antoniego.

b.g.

+Za dusze w czyśćcu cierpiące, najbardziej zapomniane.

 

 

ŚRODA – 27.02

7:00

W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu M. za grzechy popełnione w rodzinie i przeciw rodzinie

18:00

1. O nawrócenie, uzdrowienie na duszy i ciele oraz kochających mężów dla Marii i Weroniki.

2. +Władysław Kiryluk.

b.g.

1. +Za dusze w czyśćcu cierpiące, najbardziej zapomniane.

2. +Halina Bogusz (greg. 27).

 

 

CZWARTEK – 28.02

7:00

W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu M. za grzechy popełnione w rodzinie i przeciw rodzinie

18:00

1. +Wiesław (6 r. śm.) i zm. rodzice.

2. +Olga i Gustaw.

b.g.

1. +Halina Bogusz (greg. 28).

2. +Za dusze w czyśćcu cierpiące, najbardziej zapomniane.

 

PIĄTEK – 01.03

7:00

1. Do MBP o bł. B. dla Patrycji i dostanie się na Medycynę Wojskową.

2. +Teresa Dorosz (30 dzień po śm.).

18:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 1).

2. O zdrowie i B. błog. dla Doroty i dobre przygotowanie się do małżeństwa.

16:00 S.W .

+Halina Bogusz (greg. 29).

 

 

SOBOTA – 02.03

7:00

+Zofia Karaczewska (greg. 2).

18:00

1. Za Ojczyznę i Radio Maryja.

2. +z rodzin Kowalczuk i Karwatiuk.

3. O B. błog., opiekę MBP i szczęśliwy powrót do zdrowia dla Anetki.

15:30 ZK

+Halina Bogusz (greg. 23).

 

 

NIEDZIELA – 03.03

9:00

Dzięk. w rocznicę urodzin Ady z prośbą o B. błog. i zdrowie.

11:30

+Zofia Karaczewska (greg. 3).

18:00

+Józef i Stanisława(k).

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – święto św. Kazimierza Królewicza

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 4).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 1).

18:00

1. +Kazimierz Poskrobko i Kazimierz Masiukiewicz.

2. +Marian Chomiuk.

 

WTOREK – 05.03

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 5).

2. W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu M. za grzechy popełnione w rodzinie i przeciw Klaudii.

18:00

1. +Jadwiga i Maksym Kosyk.

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 2).

3. +za dusze w czyśćcu cierp. i za dzieci zagrożone aborcją.

 

 

ŚRODA POPIELCOWA – 06.03

9:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 6).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 3).

18:00

O uwolnienie od złego ducha , nawrócenie, błog. B. i opiekę MBP dla rodziny przez wst. św. Michała Arch. i św. o. Pio.

 

 

CZWARTEK – 07.03

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 7).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 4).

18:00

1. O B. błog., opiekę MBP i zdrowie dla Kacpra i Miłosza.

2. +Zbigniew Celej (30 dzień po śm.).

3. O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny i B. błog. dla dziecka i rodziny.

 

PIĄTEK – 08.03

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 8).

2. W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu M. za grzechy popełnione w rodzinie i przeciw rodzinie za wst. św. Michała Arch. i św. o. Pio.

18:00

1. +Kazimierz Kratiuk.

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 5).

 

 

SOBOTA – 09.03

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 9).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 6).

18:00

1. O dar potomstwa dla małżeństw.

2. Dzięk. w 18 r. ur. Pawła z prośbą o dalsze błog.

3. +Władysław Kościuk (2 r. śm.).

 

 

NIEDZIELA – 10.03

9:00

1. +Kazimierz Rosiński, zm. rodzice z obu stron i Bronisława Rosińska.

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 7).

11:30

Za parafian, gości, dobrodziejów i sympatyków naszego sanktuarium, aby żyjącym Bóg błogosławił, a zmarłym dał łaskę życia wiecznego.

18:00

+Zofia Karaczewska (greg. 10).

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 11.03

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 11).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 8).

18:00

1. O uzdrowienie duchowe i fizyczne dla uczestników tej Mszy św.

2. O dary Ducha Św., opiekę MB dla Marysi i Marka i błog. B. w rodzinie.

3. O potrzebne łaski i opiekę MBP dla rodziny Zacharskich.

 

 

WTOREK – 12.03

7:00

+Zofia Karaczewska (greg. 12).

18:00

1. +Kazimierz Żurawski (greg. 9).

2. W int. Bogu wiadomej.

3. O B. błog. i zdrowie dla rodz. Reszków.

4. +Bronisława Rusińska (od rodzin Antoniego i Stanisława Czobodów).

 

 

ŚRODA – 13.03

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 13).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 10).

18:00

1. +Stanisław, Marcjanna, Edward, Wiesław, Jan, Edward, Andrzej Głogowscy.

2. Wynagradzająca Sercu Jezusa i Maryi.

3. +Bronisława Rusińska (od Kółka Różańcowego).

 

 

CZWARTEK – 14.03

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 14).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 11).

18:00

1. O B. błog., opiekę MBP i potrzebne łaski dla p. Beaty Mazurek.

2. O zdrowie i B. błog. dla Pawła.

 

PIĄTEK – 15.03

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 15).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 12).

18:00

1. Do MBP za wst. św. o. Pio i Michała Arch. o uzdrowienie dla Piotra.

2. +Helena i Józef Kałużni i ich zmarli rodzice.

 

 

SOBOTA – 16.03

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 16).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 13).

18:00

1. +Antoni (10 r. śm.), Andrzej, Stefan i Wiktoria Pruszkowscy.

2. +Mieczysław i jego rodzice.

 

 

NIEDZIELA – 17.03

9:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 17).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 14).

11:30

+Edward (7 r. śm.), Stanisław, Antonina, piotr, Jan i zm. z rodz. Wasiczuków.

18:00

+Zbigniew Bylicki.

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 18.03

7:00

1. +Zofia Karaczewska (greg. 18).

2. +Kazimierz Żurawski (greg. 15).

18:00

1. +Mieczysław, Danuta Halcbergier, Samuel i Dominika Bereściuk.

2. O uwolnienie od złego ducha, zdrowie duszy i ciała, błog. B. dla rodziny przez wst. św. Michała Arch. i św. o. Pio.

3. +Bronisława Rusińska (30 dzień po śmierci).

 

=================================================================================================

Msze święte za śp. +Bronisławę Rusińską będą odprawiane:

1. 10.03.2019 godz. 9.00

2. 12.03.2019 godz. 18.00 – od rodzin Antoniego i Stanisława Czobodów.

3. 13.03.2019 godz. 18.00 – od Kółka Różańcowego.

4. 18.03.2019 godz. 18.00 - od uczestników pogrzebu w 30-ty dzień po śmierci.

5. 20.03.2019 godz. 18.00 – od rodziny Suproniuków.

6. 22.03.2019 godz. 18.00 – od sąsiadów.

7. 26.03.2019 godz. 18.00 – od rodziny Kratiuków.

8. 28.03.2019 godz. 18.00 – od Jarosława.

9. 01.04.2019 godz. 18.00 – od Adama i Janiny.

 Msza św. gregoriańska w int. śp. Bronisławy Rusińskiej będzie odprawiona w październiku b.r.
godziny mszy podane TUTAJ.

=================================================================================================

Msze święte za śp. +Teresę Dorosz będą odprawiane:

1. 01.03.2019 godz. 7.00 - od uczestników pogrzebu w 30-ty dzień po śmierci.

 

 

=================================================================================================

Msze święte za śp. +Zbigniewa Celej będą odprawiane:

1. 07.03.2019 godz. 18.00 - od uczestników pogrzebu w 30-ty dzień po śmierci.

 

 

================================================================================================

 

Msze święte za śp. +Mariana Chomiuka będą odprawiane:

 

1. 12.02.2019 godz. 18.00 – od rodziny Miaziów i Korneluków.

2. 22.02.2019 godz. 18.00 – od uczestników pogrzebu w 30-ty dzień po śmierci.

3. 25.02.2019 godz. 18.00 – od rodzin Antoniego i Stanisława Czoboda.

4. 04.03.2019 godz. 18.00.

 

 

=================================================================================================

Msze święte za śp. +Kazimierza Żurawskiego będą odprawiane:

1. 07.01.2019 godz. 7.00 – od rodziny Suproniuków.

2. 21.01.2019 godz. 18.00 – od rodziny Okraj z Kaszub.

3. 22.01.2019 godz. 18.00 – od Haliny z Działoszyna z rodziną.

4. 24.01.2019 godz. 18.00 – od żony.

5. 28.01.2019 godz. 18.00 - od rodziny Okraj z Kaszub.

6. 05.02.2019 godz. 18.00 - od uczestników pogrzebu w 30-ty dzień po śmierci.

7. 06.02.2019 godz. 18.00 – od wnuków.

8. 08.02.2019 godz. 18.00 - od wnuków.

9. 30.03.2019 godz. 18.00 – od syna Tomka z rodziną.

Msza Święta gregoriańska w int. śp. Kazimierza Żurawskiego będzie odprawiona od 4 marca b.r., godziny mszy podane TUTAJ.