11 kwietnia 2021 roku

  1. Dziś w Kościele przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. Zapraszamy na godz. 15.00 do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia połączoną z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, i rozważaniem o wielkim przymiocie Boga. Taca z tej niedzieli będzie przekazana na potrzeby CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ.
  2. We wtorek – 13-go kwietnia, rozpoczynamy w naszym sanktuarium, Wielką Nowennę do św. Antoniego z Padwy. Zapraszamy na nabożeństwo o 17:30 i Mszę św. o 18:00. Intencje do św. Antoniego można składać na ołtarzu św. Patrona przed nabożeństwem lub w zakrystii, jak również zamawiać drogą elektroniczną przez naszą stronę internetową.
  3. W następną niedzielę tj. 18-go kwietnia po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Zapraszamy grupę I na spotkanie formacyjne. Prosimy o przybycie obojga rodziców.
  4. 18-go kwietnia tj. w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A.           
  5. Rodzicom, których dzieci w tym roku przystąpią do I Komunii Św., składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary materialne na obrusy do ołtarzy w naszym sanktuarium maryjnym. Jest to dar ołtarza, który upiększa wystrój naszego kościoła.
  6. Ojcowski Klub z Siedlec, Łukowa i Łosic pragnie zaprosić na IV Ojcowski Poligon Duchowy pod hasłem ,,Wychowanie do Wiary i Męstwa” które odbędzie się  w dn. 17 kwietnia br. w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie. Szczegółowe informacje na diecezjalnej stronie internetowej.
  7. Dziękujemy Parafianom i Dysponentom grobów na naszym cmentarzu parafialnym za uiszczenie opłaty administracyjnej w kwocie 30 zł za rok od jednego grobu. Dzięki tym ofiarom będziemy mogli podjąć kolejne inwestycje na miejscu pochówku naszych zmarłych. Pragniemy zrobić alejki, co pozwoli zakończyć ten etap prac w naszej nekropolii.
  8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Cupryn i Perchuć z ul. Strażackiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 17-go kwietnia na godz. 8.00 rodziny: Suwalskich i Gotowiec z ul. Strażackiej.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać naszym Parafianom i Sympatykom naszego sanktuarium za wsparcie duchowe i finansowe kościoła i klasztoru. Życzymy wszystkim wielu łask Bożych płynących od Zmartwychwstałego Pana oraz owocnego przeżycia Niedzieli Miłosierdzia.
  10. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, nasze rodziny, dzieci i młodzież oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…