14 czerwca 2020 roku

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie odpustu ku czci św. Antoniego oraz w pomoc przy procesji eucharystycznej.   
  2. W piątek 19-go czerwca br. będziemy przeżywać uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do kościoła parafialnego na Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Z racji na uroczystość można spożywać pokarmy mięsne.
  3. W sobotę 20-go czerwca w liturgii Kościoła przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Zapraszamy do naszego sanktuarium na Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.
  4. Trawa miesiąc czerwiec, poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy każdego dnia na nabożeństwo o godz. 17:30 do naszego sanktuarium. 
  5. W następną niedzielę 21-go czerwca odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na KUL. Zachęcamy do wsparcia powyższej inicjatywy.
  6. Informujemy naszych Parafian i Gości, że Obraz Matki Bożej jest odsłaniany w miesiącu czerwcu w weekendy na Mszy św. o godz. 7:00, a zasłaniany po Mszy o godz. 18:00. Zapraszamy więc na modlitwę, a także na wieżę widokową, która jest  otwierana od piątku do niedzieli w godz. od 7.00 do 19.00.
  7. Dziękujemy naszym Parafianom i Dysponentom posiadającym groby na naszym cmentarzu parafialnym za opłatę administracyjną w kwocie 30 zł od grobu za rok. Wyrazy wdzięczności składamy również za segregację śmieci. W ostatnim czasie na naszym cmentarzu został poprawiony mur i zamontowana nowa bramka oraz przed bramą dołożyliśmy kostki brukowej. W planach jest zrobienie kolejnej alejki.
  8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła br. Henrykowi. Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 20-go czerwca na o godz. 8:00 rodziny: Kapluk i dwie Rodziny Korneluk z ul. Nadbużańskiej 69A, 73 i 73B.     
  9. Wszystkim Czcicielom naszej Matki Bożej Pocieszenia, Parafianom i Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwość i dary serca. Na dzisiejszy dzień i nadchodzący tydzień, życzymy wielu Bożych łask i opieki Maryi, naszej Matki.