14 listopada 2021 roku

 1. Dzisiejsza niedziela jest dniem Solidarności z Kościołem prześladowanym. Z tej racji zbieramy ofiary do puszek przed kościołem na rzecz chrześcijan w Libanie.
 2. Dziś niedzieli zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na katechezę ewangelizacyjną, która odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.30. Udział jest dla chętnych.               
 3. Prace renowacyjne ołtarza św. Antoniego dobiegły końca. W dniach od 15 do 17 listopada ołtarz będzie przywieziony i zamontowany na swoim  miejscu w którym również zostanie umieszczony oryginalny obraz. Zamontowana zostanie również zasuwa. Udało się nam zebrać kwotę 50 tys. zł na remont ołtarza i montaż zasuwy. Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli Boże dzieło swoimi ofiarami.                                                                                   
 4. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła wspominamy: we środę św. Elżbietę Węgierską, w czwartek bł. Karolinę Kózkównę, w sobotę św. Rafała Kalinowskiego. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 7.00 i 18.00.
 5. W sobotę 20-go listopada zapraszamy na spotkanie formacyjne Wspólnotę Duchowych Niewolników Maryi. W programie: 17.30 różaniec, Msza św. o godz. 18.00, konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.  
 6. W następną niedzielę tj. 21-go listopada o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie formacyjne dla Rodziców i Dzieci, które mają przystąpić do I Komunii Św. Dla rodziców katecheza w salce pod klasztorem, a dla dzieci w kościele. Po katechezie Msza św. o godz. 11.30 z kazaniem dla dzieci. Zapraszamy do udziału dzieci z naszej parafii.                       
 7. Następna niedziela to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego, Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie będzie miało miejsce (miało miejsce) wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i odczytanie aktu poświęcenia. Każdy, kto dziś odmówi publicznie Akt Poświęcenia Sercu Pana Jezusa może uzyskać odpust zupełny.
 8. Informujemy, że jest już nowa księga intencji mszalnych na 2022 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji i rezerwacji Mszy św., także gregoriańskich.
 9. Przypominamy, że w listopadzie w naszym sanktuarium modlimy się za zmarłych. Zapraszamy o godz. 17:30 na wspólny różaniec z wyczytywaniem imion zmarłych, a o 18:00 na Mszę św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Grjaczyk, Poźniak, Dorosz z ul. Dąbrowskiego. W tym tygodniu na składają się następujące rodziny: Masiukiewicz, Jabłońskich, Budzyńskich z ul. Dąbrowskiego. Za ofiary i życzliwość wyrażamy naszą wdzięczność.                                             
 11. Wielkie Bóg zapłać mówimy Wszystkim, którzy wspierają nas różnymi darami: modlitwą, przekazywanymi ofiarami, życzliwością, i wszelką pomocą. Niech Bóg hojnie Wam wynagrodzi za okazane dobro. My ze swej strony obiecujemy modlitwę w Waszej intencji.
 12. W tym tygodniu do domu Ojca odeszli śp. Józef Fedoruk, Halina Borodijuk i Andrzej Skulski. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
 13. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, rodziny, dzieci, młodzież, naszych Dobrodziejów, oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…