15 listopada 2020 roku

  1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana jako Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji w dniu dzisiejszym ofiary na tacę są zbierane na potrzeby Siedleckiej Caritas.
  2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Elżbietę Węgierską, w środę bł. Karolinę Kózkównę, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę Wspomnienie Ofiarowania NMP. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 7.00 i 18.00.
  3. Wzorem lat ubiegłych włączamy się w inicjatywę Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Z tej też racji, jak co roku, rozprowadzane są świece na stół wigilijny. Można już nabywać. Cena w zależności od wielkości: 7, 13, 20 zł za sztukę. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
  4. Zapraszamy do naszego sanktuarium na modlitwę wypominkową za zmarłych. O godz. 17:30 na różaniec, a o 18:00 na Msza św. Na ławkach są jeszcze kartki, które czytelnie wypełnione można złożyć w zakrystii lub na tace.
  5. Przypominamy, że jest już nowa księga intencji mszalnych na 2021 rok. Zapraszamy naszych Parafian i Gości do zapisywania intencji i rezerwacji Mszy św., także gregoriańskich.
  6. W sobotę 21-go listopada zapraszamy na spotkanie formacyjne Wspólnotę Duchowych Niewolników Maryi. W programie: Msza św. o godz. 18.00, konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Z racji, że 1-go listopada nie mogliśmy zadośćuczynić naszej parafialnej tradycji i modlić się na naszym cmentarzu, dlatego też w następną niedzielę tj. 22 listopada 2020 r. o godz. 14.30 zostanie odprawiona Msza św. na cmentarzu parafialnym. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.
  8. Następna niedziela to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego, Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie będzie miało miejsce (miało miejsce) wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i odczytanie aktu poświęcenia. Każdy, kto dziś odmówi publicznie Akt Poświęcenia Sercu Pana Jezusa może uzyskać odpust zupełny.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Połynkin, Straczuk z ul. Dąbrowskiego. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 21-go listopada na godz. 8.00 rodziny: Pogonowskich, Stupnickich i Chęć z ul. Dąbrowskiego.
  10. Wielkie Bóg zapłać mówimy Wszystkim, którzy wspierają nas różnymi darami: modlitwą, przekazywanymi ofiarami, życzliwością, zrozumieniem i wszelką pomocą. Niech Bóg hojnie Was wynagrodzi za okazane dobro. My ze swej strony obiecujemy modlitwę w Waszej intencji.