22 maja 2022 roku

1.    Wyrażamy wdzięczność naszym Parafianom i Gościom za ofiary na remont ołtarza bł. Honorata, który został zabrany do renowacji i prace zostały już rozpoczęte. Ofiary można składać do skarbonek pod chórem organowym, bądź w zakrystii, czy przelewem bankowym na konto parafialne. 
2.    W naszym sanktuarium codziennie modlimy się różańcu o godz. 17.00. Zapraszamy Parafian i Gości, Koła Różańcowe z Orchówka, Sobiboru i Duchowych Niewolników Maryi do wspólnej modlitwy. 
3.    Zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17:30 w naszym sanktuarium, a także do udziału w Wielkiej Nowennie do św. Antoniego w każdy wtorek o 17:30 nabożeństwo i odczytywanie intencji, o 18:00 Msza Święta w tych intencjach. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na remont ołtarza bł. Honorata. 
4.    W poniedziałek 23-go maja obchodzimy wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszy św. o godz. 7.00 lub 18.00. 
5.    Za tydzień w naszej parafii, na Mszy św. o godz. 9:00, I Komunia Święta dzieci. Egzamin odbędzie się 26-go maja, po Mszy św. o godz. 18.00 w salce pod klasztorem. Sprzątanie kościoła w piątek po Mszy św. o godz. 18.00. Nabożeństwo pokutne i pierwsza spowiedź w sobotę 28-go maja o godz. 9:00, następnie próba generalna. W niedzielę przede Mszą św. o godz. 9.00 nie będzie Godzinek do Matki Bożej. Wszystkich nie związanych z dziećmi pierwszokomunijnymi zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.30 (dodatkowa Msza św.), lub na 11.30 bądź na godz. 18.00.                                                                        
6.    Informujemy, że w maju wieża widokowa jest otwarta w weekendy w godzinach od 7.00 do 19.00. Obraz Matki Bożej będzie odsłonięty od godz. 7.00 do 18.00. Zapraszamy na wieże widokową jak i do modlitwy przed wizerunkiem naszej Matki Pocieszenia.
7.    Ks. Bp K. Gurda zaprasza na VII Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Leśnej Podlaskiej. Odbędzie się ona w następną niedzielę, 29 maja br. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkie Panie z naszej parafii. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej i facebookowej.
8.    Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Woźnica, Pastuszak ul. Nadbużańskiej. W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła składają się następujące rodziny: Kaliszuk, Horszczaruk, Piątek z ul. Nadbużańskiej. Za ofiary wyrażamy naszą wdzięczność.
9.    Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby kościoła sanktuaryjnego i klasztoru, wszystkim którzy wspierają nas darem serca, a więc Parafianom, Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom. Bóg zapłać za wsparcie finansowe renowacji obrazu MBP. Życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki naszej Matki Pocieszenia oraz owocnego tygodnia.