23 stycznia 2022 roku

  1. Dziś w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową ku czci św. Jana Jałmużnika. Z tej okazji witamy bardzo serdecznie naszego kaznodzieję odpustowego o. Justyna Duszczyka – Przeora Paulinów z Leśnej Podlaskiej i dziękujemy za podjęty trud głoszenia Słowa Bożego.
  2. Serdecznie dziękujemy Pani M. Sakowicz za przygotowanie wspólnego kolędowania z dziećmi i młodzieżą, które odbyło się w ostatnią niedzielę.
  3. W poniedziałek 24-go stycznia w liturgii Kościoła wspominamy św. Franciszka Salezego, we wtorek 25-go stycznia obchodzimy Święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, w środę wspominamy świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek 28-go stycznia wspominamy św. Tomasza z Akwinu. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Zapraszamy wszystkich członków Rady Parafialnej, na spotkanie dotyczące Synodalności Kościoła i spraw parafialnych, które odbędzie się 26-stycznia o godz. 18.45 w salce pod klasztorem.  
  5. 5-go lutego 2022 roku, w I sobotę miesiąca, zapraszamy na „Wieczór z Maryją”. W programie: Medytacja o godz. 17.30, Msza św. o godz. 18.00, o godz. 19.00 konferencja o III Przykazaniu Bożym, którą wygłosi o. prof. Andrzej Derdziuk, następnie różaniec wynagradzający i apel jasnogórski. Zapraszamy parafian i gości do wspólnej modlitwy.
  6. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Jaskuła i Łączka  z ul. Nadbużańskiej. W tym tygodniu składają się następujące rodziny: Dobosz, Zabłockich, Kratiuk z ul. Nadbużańskiej. Za ofiary i życzliwość wyrażamy naszą wdzięczność.
  7. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki św. Jana Jałmużnika oraz dobrego tygodnia.