25 kwietnia 2021 roku

  1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o powołania. Prosimy naszych Parafian i Gości o włączenie się w tę inicjatywę Kościoła, w celu wypraszania u Boga nowych i świętych powołań kapłańskich oraz zakonnych.   
  2. Trwa Wielka Nowenna do św. Antoniego. W najbliższy wtorek 28-go kwietnia kolejne spotkanie: o godz. 17:30 nabożeństwo i wyczytywanie intencji, o godz. 18:00 Msza św. Intencje do św. Antoniego można składać na ołtarzu św. Patrona lub w zakrystii, jak również zamawiać przez naszą stronę internetową. Zapraszamy Parafian i Gości do wspólnej modlitwy.                                               
  3. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj – miesiąc maryjny. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe na godz. 17:30, aby śpiewać litanie do Matki Bożej w naszym sanktuarium. Zachęcamy też, aby po majówce pozostać na Mszy Świętej, która jest dopełnieniem modlitwy do Matki Bożej.                                                                                                                     
  4. 1-go maja przypada I sobota miesiąca. W naszym sanktuarium rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie, które będą miały następujący przebieg: o 17.30 medytacja maryjna, o 18.00 Msza św. za Ojczyznę i Radio Maryja, potem różaniec, procesja maryjna wokół kościoła z lampionami. Prosimy przynieść świece. Nie będzie nabożeństwa majowego, a litania do MB, zostanie odśpiewana po Mszy św. Zapraszamy do wspólnego uczczenia Niepokalanego Serca NMP.
  5. Za tydzień I niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych. Po Mszy Świętej o 9:00 adoracja eucharystyczna i różaniec. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Zaś po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru.
  6. Informujemy naszych Parafian i Gości, że od 1-go maja wieża widokowa będzie otwarta w godzinach od 7.00 do 19.00. W weekendy obraz Matki Bożej będzie odsłaniany na Mszy św. o godz. 7.00 a zasłaniany po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy na wieże widokową jak i do modlitwy przed wizerunkiem naszej Matki Pocieszenia.
  7. 2-go maja tj. w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A.                            
  8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Bereściuk i Pastuszuk z ul. Strażackiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 1-go maja na godz. 8.00 rodziny: Horszczaruk, Dujniczuk i Baj z ul. Szkolnej.
  9. Dziękujemy naszym Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego sanktuarium za wsparcie duchowe i finansowe kościoła i klasztoru, które składacie na tacę i nasze konto parafialne. Życzymy wszystkim wielu łask Bożych płynących od Dobrego Pasterza oraz pięknego i dobrego tygodnia.
  10. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, nasze rodziny, dzieci przygotowujące się do I Komunii Św., młodzież oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…