26 czerwca 2022 roku

 1. Serdecznie dziękujemy o. Grzegorzowi Gutkowi za posługę w naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej, który decyzją o. Prowincjała został przeznaczony do naszego domu w Lublinie. Życzymy o. Grzegorzowi wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Pocieszenia w nowym miejscu posługi.
 2. Dzisiejszej niedzieli  zbieramy ofiary do puszek na KUL.
 3. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią w miesiącu czerwcu poświęconemu NSPJ. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w nabożeństwach czerwcowych, oktawie Bożego Ciała czcząc Serce Jezusa i Najświętszy Sakrament.                                                                                                                     
 4. Zapraszamy do naszego sanktuarium na wspólną modlitwę różańcową o godz. 17.00.
 5. Informujemy naszych Parafian o trwaniu prac przy ołtarzu bł. Honorata jak i w naszym kościele. Przy wnęce ołtarzowej zatynkowaliśmy ubytki na ścianie oraz poprawiliśmy rury od centralnego ogrzewania, w celu bezpiecznego zamontowania odrestaurowanego ołtarza bł. Honorata. Serdecznie dziękujemy Parafianom i Gościom za ofiary składane na rzecz remontu ołtarza. 
 6. W środę 29-go czerwca przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Swoje imieniny obchodzi nasz współbrat, o. Piotr Woźniacki. Zapraszamy do sanktuarium na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji Solenizanta. Prosimy również o modlitwie w Jego intencji. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie zbierana taca na tzw. Świętopietrze.  
 7. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej: pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W pierwszy piątek nabożeństwo o godz. 17.30 i Msza św. o godz. 18.00. Odwiedziny chorych z Komunią Św. od godz. 8.00.                     
 8. 2-go lipca, w sobotę rozpoczynamy Wielką nowennę do Matki Bożej Pocieszenia podczas której będziemy przygotowywać się przez 9 kolejnych sobót do uroczystości odpustowych ku czci Maryi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 9. W I sobotę miesiąca, 2-go lipca, kolejny Wieczór z Maryją, który będzie miał następujący przebieg: o 17.30 medytacja maryjna, o 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Radia Maryja, o 19.00 konferencja o VIII Przykazaniu Bożym, różaniec z rozważaniami, procesja maryjna wokół kościoła z lampionami. Prosimy przynieść świece. Zapraszamy do wspólnego uczczenia Niepokalanego Serca NMP.                                                                                                 
 10. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. O 10:30 w sali pod klasztorem konferencja dla narzeczonych. Po porannej Mszy św. różaniec, o 11:00 medytacja maryjna, po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie jak co miesiąc, na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.
 11. Rozpoczęły się wakacje. Informujemy, naszych że nasze sanktuarium będzie otwarte codziennie w dni powszednie od 6:30 do 19:00. Obraz Matki Bożej jest odsłaniany na Mszy św. o godz. 7:00, a zasłaniany po Mszy o godz. 18:00. Zapraszamy na modlitwę, a także na wieżę widokową, która będzie otwierana codziennie od 7.00 do 19.00.
 12. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła rodzinom: Kaliszuk, Stolarskich i Kunz (Seniorzy) z ul. Nadbużańskiej W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła składają się następujące rodziny: Głowackich i Prokurat z ul. Nadbużańskiej.
 13. Dziękując za wszystkie modlitwy i ofiary oraz dobroć składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, Gościom, Dobrodziejom i Sympatykom i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz dobrego wypoczynku.
 14. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy naszą parafię, nasze rodziny oraz nas samych, wołając: Pod Twoją obronę…