28 czerwca 2020 roku

 1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią w miesiącu czerwcu poświęconemu NSPJ. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w nabożeństwach czerwcowych, oktawie Bożego Ciała czcząc Serce Jezusa i Najświętszy Sakrament.
 2. Jutro 29-go czerwca przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Swoje imieniny obchodzi nasz współbrat, o. Piotr Woźniacki. Zapraszamy do sanktuarium na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji Solenizanta. Prosimy również o modlitwę w Jego intencji.
 3. W następny wtorek 30-go czerwca o godz. 16.30 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za kolejny rok szkolny z prośbą o bł. Boże dla grona pedagogicznego, pracowników szkoły oraz uczniów ze SP w Orchówku. Zapraszamy nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i rodziców do sanktuarium na wspólną modlitwę.
 4. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej: pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W pierwszy czwartek nabożeństwo o godz. 17.30 i Msza św. o godz. 18.00 w intencji nowych powołań. W pierwszy piątek nabożeństwo o godz. 17.30 i Msza św. wynagradzająca o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Odwiedziny chorych z Komunią Świętą od godz. 8.00. Nie będzie Mszy św. w Sobiborze Wsi o godz. 16.00.
 5. W środę 3-go lipca w liturgii Kościoła obchodzimy Święto św. Tomasz Apostoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i 18:00.
 6. W I sobotę miesiąca, 4-go lipca, kolejne nabożeństwo fatimskie, które będzie miało następujący przebieg: o 17.30 medytacja maryjna, o 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Radia Maryja, różaniec, procesja maryjna wokół kościoła z lampionami. Prosimy przynieść świece. Zapraszamy do wspólnego uczczenia Niepokalanego Serca NMP. 
 7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. O 10:30 w sali pod klasztorem konferencja dla narzeczonych. Po porannej Mszy św. różaniec, o 11:00 medytacja fatimska, po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych a o 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie jak co miesiąc, na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.
 8. Zarząd Spółki dla Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej wsi Orchówek, zaprasza na zebranie sprawozdawcze za rok 2019, które odbędzie się w niedzielę 5 lipca w świetlicy OSP Orchówek o godz. 16.00. Przypominamy o zachowaniu ostrożności w dobie panującej pandemii.
 9. Rozpoczęły się wakacje. Informujemy naszych Parafian i Gości, że nasze sanktuarium będzie otwarte codziennie w dni powszednie od 6:30 do 19:00. Obraz Matki Bożej jest odsłaniany na Mszy św. o godz. 7:00, a zasłaniany po Mszy o godz. 18:00. Zapraszamy na modlitwę, a także na wieżę widokową, która będzie otwierana codziennie od 7.00 do 19.00.
 10. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinie: Makarewicz z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 4-go lipca na o godz. 8:00 rodziny: Sztuce, Tajer i Cichowscy z ul. Nadbużańskiej.
 11. Dziękując za wszystkie modlitwy i ofiary oraz dobroć składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, Gościom, Dobrodziejom i Sympatykom i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz dobrego wypoczynku.