29 stycznia 2023 roku

 1. Zapraszamy na godz. 17.30 do naszego sanktuarium na modlitwę różańcową. W sobotę zaś o godz. 17.00.
 2. Dzisiejszej niedzieli w naszym sanktuarium odbędzie się na koncert kolęd o godz. 19.00, który wykona nasza schola parafialna.                                                                                                         
 3. Zapraszamy członków Rady Parafialnej, na spotkanie dotyczące spraw duszpasterskich i ekonomicznych, które odbędzie się 30-stycznia o godz. 18.45 w salce pod klasztorem.                   
 4. W czwartek 2-go lutego obchodzimy w Kościele Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w sanktuarium o godz. 9.00 i 18.00, w kaplicach o 16.00. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na wsparcie sióstr z zakonów klauzurowych.                                   
 5. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek, I sobotę miesiąca. W czwartek nabożeństwo o 17.30 i Msza św. o 18.00. W I piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Nabożeństwo o 17.30, o 18.00 Msza św.                                                  
 6. W sobotę 4-go lutego w liturgii wspominamy św. Agatę. Zapraszamy na Mszę św., albowiem będziemy święcić sól i chleb, które będą nas chronić od pożarów i innych nieszczęść.
 7. W I sobotę miesiąca tj. 4-go lutego, zapraszamy na „Wieczór z Maryją”. W programie: medytacja o godz. 17.30, Msza św. o godz. 18.00 w intencji Ojczyzny i Radia Maryja, o godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, następnie różaniec wynagradzający i apel jasnogórski. Zapraszamy parafian i gości do wspólnej modlitwy.
 8. Za tydzień I niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych. Po Mszy św. o 9:00 adoracja eucharystyczna i różaniec. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Zaś po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru. 
 9. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła rodzinie: Bisko z ul. Szkolnej. W tym tygodniu składają się następujące rodziny:  Drzewiczuk, Bisko, Matuszewskich z ul. Szkolnej.
 10. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia oraz dobrego tygodnia.
 11. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy czas peregrynacji obrazu, naszą parafię, naszych Dobrodziejów, rodziny, dzieci i młodzież oraz nas samych, wołając: Pod Twoją obronę…