30 stycznia 2022 roku

  1. Dzisiejszej niedzieli z inicjatywy bp Kazimierza Gurdy, zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek, na rzecz wsparcia filmu o bohaterze powstania styczniowego ks. Stanisławie Brzósce. Zachęcamy do wparcia tej inicjatywy. 
  2. Informujemy naszych Parafian i Gości, że z racji na używanie salek duszpasterskich, dolnego korytarza w naszym klasztorze, przez młodzież oazową, chór parafialny, grupę ministrantów, spotkania duszpasterskie, podjęliśmy inicjatywę odmalowania a przez to odświeżenia i zmodernizowania, byśmy mogli spotykać się w czystym i godnym miejscu. Również chcemy wyremontować i umalować nasz chór zakonny, który wymaga już gruntownego remontu. Za wszelkie wsparcie modlitewne i finansowe dziękujemy.  
  3. We wtorek 2-go lutego obchodzimy w Kościele Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w sanktuarium o godz. 9.00 i 18.00, w kaplicach o 16.00. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na wsparcie sióstr z zakonów klauzurowych.
  4. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek, I piątek, I sobotę miesiąca. W czwartek nabożeństwo o 17.30 i Msza św. o godz. 18.00. W I piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Nabożeństwo o 17.30, a o 18.00. Msza św. Mszy św. o 16.00 w Sobiborze Wsi nie będzie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
  5. W I sobotę miesiąca tj. 5-go lutego, zapraszamy na „Wieczór z Maryją”. W programie: medytacja o godz. 17.30, Msza św. o godz. 18.00 w intencji Ojczyzny i Radia Maryja, o godz. 19.00 konferencja o III Przykazaniu Bożym, którą wygłosi o. prof. Andrzej Derdziuk, następnie różaniec wynagradzający i apel jasnogórski. Zapraszamy parafian i gości do wspólnej modlitwy.
  6. W sobotę 5-go lutego w liturgii wspominamy św. Agatę. Zapraszamy na Mszę św., albowiem będziemy święcić sól i chleb, które będą nas chronić od pożarów i innych nieszczęść.
  7. Za tydzień I niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych. Po Mszy św. o 9:00 adoracja eucharystyczna i różaniec. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Zaś po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru.  
  8. Informujemy naszych Parafian i sympatyków naszego sanktuarium, że udało nam się i zmieniliśmy auto na nowszy używany model, ponieważ generowało duże koszty eksploatacji i remontów.                                                                                                             
  9. W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty składają się następujące rodziny: Kossyk, Matczuk, Kosyk ul. Nadbużańskiej. Za ofiary i życzliwość wyrażamy naszą wdzięczność.                                                                                                                             
  10. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia oraz dobrego tygodnia.