6 marca 2022 roku

 1. Dziś I niedziela miesiąca – adoracyjna, a także dzień skupienia dla narzeczonych. Po Mszy św. o 9:00 adoracja eucharystyczna i różaniec. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Zaś po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru.  
 2. Informujemy naszych Parafian, że prowadzimy zbiórkę rzeczy materialnych takich jak: śpiwory, koce, leki, żywność długoterminową, ubrania dla dorosłych i dzieci, które potrzebne są dla braci i sióstr na Ukrainie, a także dla uchodźców, którzy przybyli już do Polski. Dary można przynosić do naszej furty klasztornej bądź zakrystii.
 3. Zapraszamy do naszego sanktuarium o godz. 17.30. na różaniec fatimski w intencji pokoju na Ukrainie i całym świecie. W tym tygodniu będziemy modlić się od poniedziałku do piątku.
 4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach: „Droga Krzyżowa” w piątki o godz. 17:15 i 19:00 dla młodzieży. Kandydaci do bierzmowania uczestniczą w wieczornej Drodze Krzyżowej. „Godzinki o Męce Pańskiej” w niedziele o godz. 8:30, „Gorzkie Żale” w niedziele o godz. 17:30.
 5. Zachęcamy naszych Parafian i Sympatyków naszego sanktuarium do składania ofiar na kwiaty do Bożego Grobu. Można to uczynić w zakrystii lub wrzucić do skarbonki wewnątrz kościoła, a także przelewem bankowym wpłacając na konto parafialne. Pragniemy już dziś podziękować serdecznie wszystkim za złożone ofiary.
 6. We wtorek 8 marca – obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji życzymy naszym Parafiankom, Dobrodziejkom i Sympatyczkom naszego sanktuarium, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask, opieki MBP, wiele radości oraz pogody ducha i wszelkiego dobra.
 7. W sobotę 12-go marca, odbędzie się Kongres Różańcowy w Radzyniu Podlaskim w parafii Nieustającej Pomocy. Zapraszamy Koła Różańcowe do wzięcia udziału. Zapisy u o. Bogdana Filipiuka.
 8. W następną niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na katechezę, która odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.30 w salce pod klasztorem.
 9. Przyszła niedziela, jest poświęcona pomocy Kościołowi w świecie AD GENTES, jak również dniem solidarności z misjonarzami. Po Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszek na powyższy cel.
 10. Serdecznie zapraszamy dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym o tematyce wielkanocnej. Prace należy dostarczyć do 6 kwietnia 2022 r. Rozdanie nagród nastąpi 24 kwietnia w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Szczegółowe informacje na plakacie przed kościołem i Pani Katechetki M. Sakowicz.
 11. Bardzo dziękujemy za złożenie ofiary na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty rodzinom: Kapluk i Szmidt z ul. Nadbużańskiej. W tym tygodniu na sprzątanie naszego kościoła, środki czystości i kwiaty składają się następujące rodziny: Korneluk, Korneluk, Czelej z ul. Nadbużańskiej 73, 73B, 75.
 12. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom, czcicielom M. B. P. dziękujemy za ofiary, życzliwość i wsparcie. Na czas wielkopostnych zmagań niech Pan Wam hojnie błogosławi, a Maryja ma w swojej opiece.