8 marca 2020 roku

 1. Dzisiejsza niedziela, to NIEDZIELA POMOCY KOŚCIOŁOWI NA ŚWIECIE – AD GENTES. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tej ważnej intencji Kościoła Powszechnego. Po Mszy św. możemy złożyć ofiarę do puszki na ten powyższy cel.
 2. Dziś 8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji życzymy naszym Parafiankom, Dobrodziejkom i Sympatyczkom naszego sanktuarium, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask, opieki MBP, wiele radości oraz pogody ducha i wszelkiego dobra.
 3. Jutro drugi poniedziałek miesiąca, zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18:00.
 4. W miesiącu marcu są jeszcze wolne terminy do zamówienia Mszy św. Zapraszamy chętnych do zakrystii w celu rezerwacji intencji Mszy św. Można również zamawiać tzw. Msze św. gregoriańskie.
 5.  Informujemy, że można jeszcze nabywać BARANKI  PASCHALNE na stół wielkanocny, które są wystawione na ołtarzu św. Antoniego. Cena wynosi 5 zł.
 6. Pragniemy serdecznie podziękować Parafianom i dysponentom grobów na naszym cmentarzu parafialnym za wpłacanie ofiar w postaci opłaty administracyjnej, która wynosi 30 zł za rok, zgodnie z naszym regulaminem. Prosimy o regulowanie powyższych opłat za rok 2020, które wspomogą prace remontowo-budowlane na naszym cmentarzu parafialnym.
 7. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych w naszym kościele: w niedziele Godzinki o Męce Pańskiej o godz. 8:30 i Gorzkie Żale o godz. 17:30, w piątki Droga Krzyżowa o 17:15 i o 19:00. W tym nabożeństwie o 19:00 obowiązkowo uczestniczy młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 8. Dziękujemy członkom Żywego Różańca, którzy wczoraj wraz z o. Markiem i o. Bogdanem brali udział w  Diecezjalnym Kongresie Żywego Różańca w Radzyniu Podlaskim, reprezentując naszą Parafię.
 9. W naszej Parafii za dwa tygodnie odbędą się doroczne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi nasz współbrat – kapucyn, o. Kazimierz Śnieg. Program rekolekcji jest już dostępny na naszej stronie internetowej i facebookowej oraz na plakacie w gablocie przed kościołem.  
 10. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Pawluk i Czoboda z ul Leśnej. Na kolejne sprzątanie naszego kościoła zapraszamy w sobotę 14-go marca na godz. 8:00 rodziny: Zacharskich, Pogonowskich i Głąb z ul. Sikorskiego.
 11. Wszystkim Parafianom, Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom, składamy serdeczne Bóg zapłać za modlitwę i ofiary na rzecz naszego sanktuarium i klasztoru. Życzymy Bożego błogosławieństwa i owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.
 12. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy wszystkie dzieła misyjne Kościoła, wszystkie kobiety z okazji ich święta oraz zbliżające się rekolekcje w naszej parafii, a także naszych bliskich i nas samych, wołając: Pod Twoją obronę…