9 maja 2021 roku

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Dzieci prosimy o pozostanie w kościele, a Rodziców zapraszamy do salki duszpasterskiej pod klasztorem.                                                                                                            
 2. W czwartek 13-go maja wspominamy NMP Fatimską. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji wynagradzającej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. W piątek 14-go maja przypada Święto św. Macieja Apostoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00, podczas których będziemy wypraszać u Boga potrzebne łaski.                                                                                                 
 4. W sobotę 15-go maja, zapraszamy Parafian i Gości na „Wieczór z Maryją”, który poprowadzi wspólnota Duchowych Niewolników Maryi. W programie: Msza św. o 18.00, konferencja: Maryja – kobieta pełna łagodności, adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec.                                                                                                                               
 5. W sobotę 15-go maja o godz. 10.00 odbędzie się egzamin dla kandydatów do bierzmowania.
 6. Biskup Siedlecki z racji na Rok Rodziny zapraszamy na comiesięczne spotkanie pod nazwą „Rodzinna Niedziela”. Temat: „Małżeństwo i rodzina – piękny Boży projekt”. Spotkanie odbędzie się 16 maja 2021 r. w Parczewie. Program spotkania. 1700- konferencja, 1730 Adoracja Najświętszego Sakramentu, 1800 Msza Św. 
 7. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17:30 w naszym sanktuarium, a także do udziału w Wielkiej Nowennie do św. Antoniego w każdy wtorek o 17:30 nabożeństwo i odczytywanie intencji, o 18:00 Msza Święta w tych intencjach.                                                                                                                         
 8. Informujemy naszych Parafian i Gości, że w maju wieża widokowa będzie otwarta w weekendy w godzinach od 7.00 do 19.00, a także obraz Matki Bożej będzie odsłaniany na Mszy św. o godz. 7.00, a zasłaniany po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy na wieże widokową jak i do modlitwy przed wizerunkiem naszej Matki Pocieszenia.
 9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Dujniczuk, Sidoruk i Zarczuk z ul. Szkolnej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 15-go maja na godz. 8.00 rodziny: Oleś I Staśkiewicz i z ul. Szkolnej.                    
 10. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy obfitości Bożych łask, opieki Matki Bożej Pocieszenia i dobrego tygodnia. 
 11. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, nasze rodziny, dzieci i młodzież przygotowujące się do I Komunii Św. i bierzmowania, maturzystów, oraz nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…