21 marca 2021 roku

 1. W minionym tygodniu przeżywaliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Dziękujemy tym, którzy brali w nich udział, skorzystali  ze spowiedzi świętej, wspierali swoją modlitwą i różnymi darami na nasz rekolekcyjny stół.                      
 2. Dziękujemy już dziś wszystkim za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Jeśli ktoś pragnie złożyć ofiarę to zapraszamy naszych Parafian do zakrystii lub na konto parafialne, a także można wrzucać do skarbonek pod chórem organowym.
 3. W czwartek 25-go marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Msze św. w naszym sanktuarium o godz. 9.00 i 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. 28-go marca w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
 5. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Męki Pańskiej, czyli Niedzielę Palmową, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej.             
 6. Chorych, do których nie chodzimy co miesiąc w pierwsze piątki, a chcieliby przed Świętami przystąpić do spowiedzi i Komunii Św. nawiedzimy w środę 31 marca w godz. od 8:00 do 12:00.  Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszy św. lub telefonicznie.          
 7. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, które pomagają nam owocnie przeżywać ten szczególny czas jakim jest Wielki Post. To zaproszenie kierujemy szczególnie do tych, którzy jeszcze nie byli na Gorzkich Żalach czy Drodze Krzyżowej.
 8. Zapraszamy do nabywania świec tzw. „Paschalików”, kwota 20 zł., które zostały wystawione na ołtarzu św. Antoniego.
 9.  Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium rodzinom: Krzyżanowskich z ul. Kolejowej. Na sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 27-go marca na godz. 8.00 rodziny:  Kozaczuk z ul. Kolejowej,  oraz Piskała z ul. Brzozowej.
 10. Dziękujemy naszym Parafianom i Gościom, którzy wspierają nas swoimi ofiarami materialnymi, dobrym słowem i życzliwością. Niech Pan wynagrodzi Wam za wszelkie dobro swoim hojnym błogosławieństwem i Maryja ma Was w swojej opiece i zachowa od wszelkiego zła.                   
 11. Matce Bożej Pocieszenia i św. Józefowi polecajmy naszą parafię, czas przygotowania do Świąt Wielkanocnych oraz nasze rodziny i nas samych, wołając: Do Ciebie św. Józefie…